Вітаємо, українки та українці!

У новому році ППЛ продовжує працювати для захисту прав та свобод людини і робити все аби тримати тил і наближати нашу Перемогу. Розпочинаємо 2023-й рік подією, на яку багато з вас чекають.

17 січня з 10:00 до 12:00 запрошуємо на онлайн зустріч із розробниками Закону України “Про медіа”, під час якої ви зможете отримати відповіді на всі хвилюючі вас запитання: нюанси нового регулювання медіа, принципи та концепція закону. 

Наприкінці минулого року, 13 грудня, Верховна Рада України підтримавши 299 голосами законопроєкт “Про медіа” дала старт довгоочікуваній медійній реформі. 29 грудня 2022 р. закон було підписано Президентом України, 31 грудня — опубліковано, і, відповідно до його положень, він набере чинності — 31 березня 2023 р.

Законопроєкт “Про медіа” з теперішньою сферою дії, структурою та механізмами розроблявся більше трьох років за участі юристів, експертів з громадського сектору, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та індустрії. Декілька разів його прискіпливо вивчали міжнародні експерти і двічі оновлювалась його редакція.  

Власне, відстрочка в набранні чинності в три місяці була закладена для уважного вивчення усіма зацікавленими його норм, нових процедур, розробки підзаконних актів тощо. 

Розуміючи, що через обсяг закону виникає багато запитань у медіа спільноти і ніхто краще, ніж ті, хто створив цей документ, не знають його змісту, філософії, сфери дії, особливостей і нюансів, ми пропонуємо вам унікальну можливість — поставити запитання і поспілкуватися саме з розробниками закону

Участь у зустрічі, зокрема, візьмуть: 

Віта Володовська, Голова  ГО «Лабораторія цифрової безпеки, членкиня робочої групи з розробки закону;

Ігор Розкладай, юрист, заступник директора ЦЕДЕМ, член Незалежної медійної ради, член робочої групи з розробки закону;

Анна Літвіщенко, радниця в Smartsolutions, адвокатеса, членкиня робочої групи з розробки закону.

Зустріч, як завжди, проходитиме у форматі питання-відповідь. Участь в заході за попередньою реєстрацією.

Кінцевий термін для реєстрації — 16 січня, 12:00.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних