Онлайн зустріч з медіаюристами

Друзі, ми знову запрошуємо!

Цього разу –  до участі в довгоочікуваній онлайн-зустрічі з медіаюристами на тему “Виклики свободі слова під час війни яка відбудеться 19 жовтня з 14:00 до 16:00. Довгоочікувана вона тому, що цього разу будемо говорити про доступ до інформації в умовах війни.

Проаналізувавши тематику питань, що ставили учасники усіх попередніх зустрічей,  ми зрозуміли, що одним з найактуальнішим напрямком обговорень є питання саме доступу до публічної інформації під час війни. Адже для багатьох розпорядників інформації військовий стан – це причина чи не абсолютної відмови запитувачу. 

Ми запросили приєднатися до обговорення спеціального гостя – представника Уповноваженого Верховної Ради  з прав людини з інформаційних прав – Юлію Деркаченко, яка допоможе нам розібратися у тому, чи є така відповідь розпорядника завжди легітимною і яким чином діяти запитувачу у випадку неправомірної відмови у доступі? А також разом розберемо декілька практичних кейсів.

Захід, як завжди, заплановано в форматі питання-відповідь, тобто кожен учасник має можливість отримати обґрунтовані відповіді на свої запитання, поспілкуватися з колегами і поділитися власним досвідом.

Запитання фахівцям можна задавати заздалегідь або під час прямого етеру. Та щоб отримати вичерпні відповіді – просимо попередньо задавати їх під час реєстрації через GOOGLE форму

Кінцевий термін для реєстрації 11 жовтня, 09:00.

З основними тезами попередньої зустрічі ви можете ознайомитися на нашому сайті.

У заході візьмуть участь:

Юлія Деркаченко, представниця Уповноваженого Верховної Ради  з прав людини з інформаційних прав.

Євген Воробйов, медіа-юрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що включає досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”.

Микола Гринишак, медіа-юрист, адвокат. Займається правозахисною діяльністю з 2006 року (приватна юридична практика). Понад 15 років успішно надає правову допомогу журналістам та ЗМІ в цивільних, кримінальних та адміністративних справах.

Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій з 2002 року.

Людмила Опришко, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Олександр Бурмагін, медіаексперт. Більше 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних