Держкомтелерадіо спільно з громадськими організаціями за підтримки Координатору проектів ОБСЄ в Україні підготував доповнений текст змін до закону про реформування друкованих ЗМІ.

Юристи Держкомтелерадіо, Української асоціації медіа бізнесу (УАМБ), Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та ГО Платформа прав людини доопрацювали проект змін до Закону з урахуванням практики реформування. Основні проблеми які перешкоджають редакціям державних та комунальних ЗМІ будуть застережені у розробленому тексті.

Доповнений законопроект має на меті подолати основні перешкоди які заважають реформуванню редакцій, а саме:

— Бездіяльність засновників щодо прийняття відповідного рішення;

— Звільнення керівників редакцій;

— Відчуження майна редакцій.

Держкомтелерадіо та громадські організації домовилися діяти спільно для того, аби законопроект якнайшвидше був внесений до Верховної Ради України та став законом, адже на нього дуже чекають колективи редакцій.

Текст законопроекту буде детально розглянутий під час слухань Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, присвячених обговоренню досвіду першого року реформування. Слухання відбудуться 24 травня.

Нагадаємо що з 2016 року Координатор Проектів ОБСЄ на замовлення Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення здійснює проект «Підтримка реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ». В рамках проекту надається експертно-консультативна підтримка п’ятьом попередньо відібраним редакціям що реформуються, а також юридичні консультації в рамках роботи відкритої гарячої лінії. Законопроект базується на результатах практичного досвіду редакцій що вже реформувалися, та враховує проблемні моменти виявлені під час роботи гарячої лінії.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних