2019 рік минув, і ми традиційно підготували для вас підсумок по одному з головних напрямів діяльності ППЛ – захист в судах у справах про право на свободу вираження поглядів та поширення інформації.
Географія нашої правової допомоги розширюється, і ми отримуємо все більше запитів на юридичну допомогу з різних куточків країни. У 2019 році, адвокати – партнери ППЛ представляли інтереси журналістів/ЗМІ в судах у 56 справах в таких містах як Кривий Ріг, Дніпро, Чернігів, Миколаїв, Дружківка, Краматорськ, Херсон, Черкаси, Житомир, Полтава, Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Харків і, традиційно, Київ.
Зазвичай кажуть, що головне не перемога, а участь, але це не про нашу діяльність. Адже, кожна перемога в медійних судових справах зміцнює право на свободу вираження поглядів та поширення інформації в Україні.
Отже, про головне! У 2019 році завдяки плідній праці наших партнерів та фінансовій підтримці британської організації Media Legal Defence Initiative (MLDI), ми вже отримали 12 остаточних судових рішень на користь журналістів, громадських активістів та ЗМІ в справах:

✔про захист честі гідності та ділової репутації (дев’ять судових рішень)

✔про захист права на доступ до публічної інформації (одне судове рішення)

✔про захист журналістських джерел (два судових рішення)

Важливо, що наша юридична допомога не обмежується тільки захистом в судах. Адвокати і юристи – партнери ППЛ, також, надають письмові юридичні консультації, допомагають складати юридичні документи, та роблять юридичний аналіз (експертизу) журналістських матеріалів.
У 2019 році, в рамках проектів, що реалізується за фінансової підтримки поважних міжнародних організацій Freedom House та Media Legal Defence Initiative, було надано 130 письмових юридичних консультацій, підготовлено 40 документів, проаналізовано 10 журналістських матеріалів, і надано безліч усних юридичних консультацій.

Дайджест представлено на українській та англійській мовах.

 

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних