15 вересня 2017 року в Миколаєві медіа-юрист, виконавчий директор ГО «Платформа прав людини» Олександр Бурмагін (м. Київ) проведе семінар на теми:

• Захист джерел інформації;
• Захист прав у випадку нападу і конфлікту;
• Правила цифрової безпеки для журналістів;
• Останні зміни до Кримінального кодексу України: нові склади злочинів за порушення прав журналістів та нова редакція статті 171 КК;
• Статті Кримінального кодексу, які найчастіше використовують проти журналістів, як мінімізувати ризики.

Даний семінар відбудеться в рамках тренінгу для представників ЗМІ з правової, фізичної та цифрової безпеки журналістів.  Організатори заходу — Національна спілка журналістів України та Офіс Представника ОБСЄ з питань свободи медіа (м. Відень).

Семінар проходитиме у п’ятницю, 15 вересня 2017 року, в Миколаєві.

Початок – о 13-00, тривалість – 4 години у Коледжі преси та телебачення (Миколаїв, вул. Даля, 11-а). З питань попередньої реєстрації та за довідковою інформацією звертатися за тел.: 050-394-34-23 (Вікторія Веселовська) або за адресою oblik@nsju.org та v.veselovskaya@gmail.com.

Семінар проходитиме в рамках П’ятого відкритого телевізійного міжнародного медіа форуму «Засоби масової комунікації та суспільство» на телеканалі ТАК TV (м. Миколаїв).

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних