Онлайн-зустріч з медіаюристами громадської організації «Платформа прав людини».

Коли: 18 листопада 2022 року (п’ятниця), 10.00

Де? Платформа ZOOM

Ми продовжуємо допомагати журналістам і журналісткам тримати інформаційний фронт і запрошуємо вас на нашу наступну зустріч з медіаюристами.

Онлайн-зустрічі з медіаюристами громадської організації «Платформа прав людини» — це відкриті дискусії для спільного обговорення та вирішення питань, пов’язаних зі свободою вираження поглядів під час війни.

Правовий режим воєнного стану, в якому Україна перебуває від 24 лютого, визначає вирішальними питання національної безпеки та накладає обмеження на права і свободи людини. У журналістів виникають складнощі під час виконання своїх професійних обов’язків. А погляди юристів на законодавчі ініціативи, прийняті під час війни, не завжди співпадають.

Серія онлайн-дискусій, присвячених викликам свободі слова під час війни, – це чудова нагода як для журналістів, так і для правників отримати вичерпні практичні поради від експертів й експерток з медійного права. 

Маєте питання? Напишіть їх наперед, коли будете заповнювати форму для реєстрації, або ж запитайте в юристів безпосередньо під час зустрічі.

На ваші питання відповідатимуть:

  • Євген Воробйов – медіаюрист, адвокат. Має понад 10 років юридичної практики – як приватної, так і на державній службі.  
  • Микола Гринишак – медіаюрист-практик, адвокат. Більше 15 років успішно допомагає медійникам у цивільних, кримінальних та адміністративних справах.
  • Ольга Вдовенко – адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації. 20 років займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій. 
  • Олександр Бурмагін – медіаексперт, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Більше 20 років практикував захист права на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини.

Ознайомитися з тезами попередніх зустрічей ви можете на сайті «Платформи прав людини» в розділі “Новини”  

Реєстрація на зустріч – за посиланням: http://surl.li/dqfgv

Крайній термін реєстрації – 17 листопада, 12.00

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних