Коли: 14.00-16.00

Де: платформа ZOOM  

Зважаючи на попередні дві онлайн-зустрічі, які стосувалися обговорення нового закону «Про медіа», цього разу ми пропонуємо не обмежуватися темами і готові до розмови про будь-які проблеми і виклики, з якими стикаються медійники(ці) та правозахисники(ці) за рік дії в Україні правового режиму воєнного стану.  

Відповідатимуть на ваші запитання наші незмінні експерт(к)и: 

  • Євген Воробйов – медіаюрист, адвокат. Має понад 10 років юридичної практики – як приватної, так і на державній службі.   
  • Микола Гринишак – медіаюрист-практик, адвокат. Більше 15 років успішно допомагає медійникам у цивільних, кримінальних та адміністративних справах.
  • Ольга Вдовенко – адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації. 20 років займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій.  
  • Олександр Бурмагін – медіаексперт, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Більше 20 років практикував захист права на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. Член групи розробників закону «Про медіа». 

Модеруватиме розмову виконавча директорка ППЛ Олександра Степанова.

Маєте запитання? Напишіть їх наперед, коли будете заповнювати форму для реєстрації, або ж запитайте юристів безпосередньо під час зустрічі.

Реєстрація триває до 12.00 вівторка, 21 лютого. 

Онлайн-зустрічі з медіаюрист(к)ами «Платформи прав людини» – це відкриті дискусії для спільного обговорення та вирішення питань, пов’язаних зі свободою вираження поглядів під час війни. Це чудова нагода як для журналіст(ок)ів, так і для правозахисни(ць)ків отримати вичерпні практичні поради від експертів й експерток з медійного права. 

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних