Онлайн-зустріч з медіаюристами громадської організації «Платформа прав людини»

Ми не припиняємо допомагати всім, хто тримає інформаційний фронт і прагне робити це якісно та безпечно – для себе і країни. Тому вирішили не відкладати надовго чергову онлайн-зустріч з медіаюристами «Платформа прав людини» і запрошуємо вас до наступної дискусії вже 30 листопада.

Коли: 10.00-12.00

Де: платформа ZOOM  

Цього разу говорити будемо про правила безпечної зйомки

Проведення фото- та відеозйомки в Україні з моменту введення воєнного стану ускладнилося. Від 24 лютого багато професіоналів і любителів фіксувати побачене на камеру стикаються з проблемами, коли для зйомки або потрібен дозвіл, або взагалі діє заборона знімати на локаціях.

  • Хочете розібратися, як діяти в тій чи іншій ситуації на зйомках? 
  • Не знаєте, які документи треба мати при собі, виїжджаючи з камерою в зону бойових дій або в деокуповані міста? 
  • Отримали відмову у зйомці, але вважаєте, що це неправомірно?

Розібратися з цими та іншими викликами допоможуть:

  • Євген Воробйов – медіаюрист, адвокат. Має понад 10 років юридичної практики – як приватної, так і на державній службі.   
  • Микола Гринишак – медіаюрист-практик, адвокат. Більше 15 років успішно допомагає медійникам у цивільних, кримінальних та адміністративних справах.
  • Ольга Вдовенко – адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації. 20 років займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій.  
  • Олександр Бурмагін – медіаексперт, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Більше 20 років практикував захист права на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини.

Маєте питання? Напишіть їх наперед, коли будете заповнювати форму для реєстрації, або ж спитайте в юристів безпосередньо під час зустрічі. 

Реєстрація на зустріч – за посиланням: https://forms.gle/mJ3h4cGXEgyAqauf6 

Встигніть зробити це до 12.00 вівторка, 29 листопада. 

Ознайомитися з тезами попередніх зустрічей ви можете на сайті «Платформи прав людини» в розділі новини. 

А ми нагадуємо, що онлайн-зустрічі з медіаюристами громадської організації «Платформа прав людини» — це відкриті дискусії для спільного обговорення та вирішення питань, пов’язаних зі свободою вираження поглядів під час війни. Це чудова нагода як для журналістів, так і для правників отримати вичерпні практичні поради від експертів й експерток з медійного права.  

Тож фіксуйте подію в своєму календарі – і до зустрічі! 

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних