Продовжуємо серію онлайн зустрічей медіа юристами на яких обговорюємо важливу тему — свободу слова під час війни. Ми зібрали багато практичних запитань на тему «Військова цензура у питаннях і відповідях», наші юристи вже готові надати відповіді на них.

Захід відбудеться 8 червня 2022р. об 14:00. У всіх учасників буде можливість поставити запитання в прямому ефірі та отримати кваліфіковану відповідь. Захід заплановано в форматі питання — відповіді, без ніяких лекцій, тож має бути вкрай корисним.

Наші зустрічі — це можливість поставити запитання юристам практикам, поспілкуватися з колегами і поділитися власним досвідом.

📌Щоб отримати запрошення — заповніть гугл форму

Під час заповнення заявки ви можете заздалегідь поставити своє запитання і визначити пріоритетні для розмови і підготовки експертів теми.

08 червня на ваші запитання будуть відповідати:

Yevhen Vorobiov медіа — юрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що включає досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”

Олександр Бурмагін, медіаексперт. Більше 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Liudmyla Opryshko, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Ольга Вдовенко, адвокатка, експертка з питань доступу до публічної інформації, займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій з 2002 року.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних