«Платформа прав людини» продовжує об’єднувати високопрофесійних експертів по всій країні.  Громадська організація відкрила вже другий експертний осередок, розташований на Чернігівщині.

Очолить представництво досвідчений юрист та адвокат Олексій Кінебас. Він працював юристом, а потім і координатором приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини. Також закінчив Сьому школу з прав людини Харківської правозахисної групи, був слухачем Програми «Використання міжнародного права в діяльності громадських організацій» (м. Вільнюс, м. Харків) та пройшов «Перший навчальний курс для юристів з прав людини», (Українська Гельсінська спілка з прав людини, м. Київ).

Для ГО «Платформа прав людини» дуже важливо відкриття експертних осередків у регіонах, адже авторитетні юристи на місцях зможуть надавати консультації, давати оцінку чи рекомендації місцевим органам самоврядування щодо нормативних актів, брати участь у процесі реформування комунальних газет, надавати регіональним ЗМІ юридичний супровід, представляти інтереси журналістів у судових справах на місцях в рамках проектів ППЛ.

 

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних