Деталі проекту

 • За підтримки
  Висвітлення питань міграції в медіа Міністерство закордонних справ Німеччини
 • Назва проекту
  Висвітлення питань міграції в медіа
 • Дата початку
  01/05/2020
 • Дата завершення
  31/12/2020
 • Контактна особа
  Степанова Олександра
  stepanovaow@gmail.com
 • Категорії
  ,

Обмежена свобода преси та напруженість між внутрішньо переміщеними особами та місцевими жителями переплітаються між собою, вони взаємозалежні та підживлюють один одного. З одного боку, на сприйняття та реакції людей загалом сильно впливають повідомлення, що передаються у ЗМІ. З іншого боку, ЗМІ, орієнтовані на прибуток, воліють звітувати про (переважно негативні) події, що стимулюють споживання засобів масової інформації та одночасно зміцнюють владно-політичну позицію медіа-домів.

Проект «Висвітлення питань міграції в медіа» вирішує обидві проблеми. Він спрямований на зміцнення незалежних та продемократичних суб’єктів громадянського суспільства в їх роботі з метою сприяння опосередкованому розумінню соціальних травм, які переживаються в Грузії та Україні, а також сприяння усвідомленню різноманітності та прав людини.

Програма реалізується в рамках спільного проекту з партнерськими організаціями Institute for Analysis and Policy Dialogue IfAP (Берлін) , RUSMPI – Institute on Migration Policy (Берлін), GenderMediaCaucausus Journalists’ Association (Грузія) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Related Post

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних