Деталі проекту

У зв’язку з повномасштабною війною Росії проти України, на всій території України було введено правовий режим воєнного стану. Це означає, що питання національної безпеки стають вирішальними під час тлумачення більшості статей законів, а права і свободи людини можуть бути обмежені.

ГО «Платформа прав людини» надає юридичні консультації журналістам з 2016 року, проте з початком війни ми спостерігаємо, що журналісти ставлять питання, які потребують обговорення. До того ж новели в законодавстві, прийняті під час війни викликають питання не тільки у журналістів, але й у юристів, які іноді мають дещо різні погляди на них.

Тому, ми вирішили започакувати дискусії, щоб спільно пошукати відповіді на деякі запитання, пов’язані зі свободою вираження поглядів під час війни.

Ми проведемо серію онлайн зустрічей з практикуючими медіа -юристами і адвокатами на тему “Виклики свободі слова під час війни в Україні”.

Формат наших зустрічей – ви запитуєте, юристи відповідають.

В основі таких подій лежить живе спілкування. Це унікальна можливість подискутувати з практикуючими у сфері медіа правниками, поділитися своїм досвідом з колегами і отримати відповіді на свої запитання.

Ба більше, ви можете поставити своє запитання заздалегідь — під час реєстрації, тоді ми зможемо підготувати для вас більш вичерпну відповідь.

Анонси про події публікуються у нас на сайті або на сторінці в фейсбуці https://www.facebook.com/ppl.org.ua

Тож, скоріш підписуйтесь, щоб не пропустити подію.

 

На ваші запитання будуть відповідати:

Євген Воробйов, медіа-юрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що включає досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”

Микола Гринишак, медіа-юрист, адвокат. Займається правозахисною діяльністю з 2006 року (приватна юридична практика). Понад 15 років успішно надає правову допомогу журналістам та ЗМІ в цивільних, кримінальних та адміністративних справах.

Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій з 2002 року.

Людмила Опришко, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Олександр Бурмагін, медіаексперт. Більше 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

-->

Related Post

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних