Деталі проекту

 • Назва проекту
  Сприяння впровадженню ефективних механізмів регулювання інтернету
 • Дата початку
  15/10/2018
 • Дата завершення
  31/03/2019
 • Контактна особа
  Олександра Степанова
  STEPANOVA@PPL.ORG.UA
 • Категорії
  ,

На сьогодні, через анексію Криму, початок бойових дій на Сході та появи великої кількості викликів і загроз Україна потребує розробки та впровадження ефективних та збалансованих механізмів регулювання інтернету. Але виключно із врахуванням гарантій та стандартів у сфері прав людини. Зазначені «правила гри» мають бути чіткими, зрозумілими для всіх і сталими. Наприклад, всі мають зрозуміти, яка саме державна установа (установи) відповідає за регулювання Інтернету, обсяг її повноважень, порядок прийняття рішень і можливості їх оскарження.

Мета даного проекту полягає у проведенні глибокої аналітичної роботи, як основи для початку діалогу між представниками влади, громадського сектору, та бізнесу щодо напрацювань таких «правил гри» та їх впровадження на нормативному рівні.

В рамках проекту експерти коаліції «За вільний інтернет» проведуть аналіз законодавчих ініціатив щодо регулювання інтернету, які з’являлись протягом останніх років, а також судової практики щодо порушення цифрових прав. Результати досліджень дозволять побачити чітку картину, що відбувається і які тенденції існують щодо реалізації прав людини в Інтернет, дотримання базових стандартів в цій сфері.

-->

Related Post

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних