Деталі проекту

 • За підтримки
  Сприяння формуванню усталеної практики застосування законодавства України про доступ до публічної інформації та про звернення громадян United Nations Development Programme
 • Назва проекту
  Сприяння формуванню усталеної практики застосування законодавства України про доступ до публічної інформації та про звернення громадян
 • Дата початку
  25/11/2021
 • Дата завершення
  25/05/2022
 • Контактна особа
  Олександра Степанова
  STEPANOVA@PPL.ORG.UA
 • Категорії
  , ,

Проект «Сприяння формуванню усталеної практики застосування законодавства України про доступ до публічної інформації та про звернення громадян.»

Застосування різних підходів по аналогічних справах суддів одного суду, неоднозначність законодавства та зростання попиту на електронні способи використання права на доступ до публічної інформації і права громадян на звернення є досить поширеною проблемою в наш час. І це стало причиною формування значного пулу судових рішень.

Мета проекту — сприяти формуванню уніфікованого підходу до правозастосування та праворозуміння положень законодавства у цих сферах.

Головним завданням проекту є проведення аналізу та огляду судових рішень, ухвалених впродовж жовтня 2016 – 2021 рр. адміністративними судами України та Верховним судом.

Очікується, що проведений аналіз та огляд стануть основою до уніфікації позицій та підходів застосування положень законодавства в сферах доступу до публічної інформації та звернень громадян. Також реалізація цієї ініціативи сприятиме вирішенню на правозастосовному рівні низки законодавчих колізійних та прогалин з якими стикаються відповідні суб’єкти в ході реалізації та дотримання конституційних прав людини на інформацію та звернення.

Проект « Сприяння формуванню усталеної практики застосування законодавства України про доступ до публічної інформації та про звернення громадян» виконується за фінансової підтримки United Nations Development Programme.

Related Post

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних