Деталі проекту

 • За підтримки
  Посилення громадянської журналістики в Україні United Nations Democracy Fund (UNDEF)
 • Назва проекту
  Посилення громадянської журналістики в Україні
 • Дата початку
  01/05/2021
 • Дата завершення
  30/04/2023
 • Контактна особа
  Степанова Олександра
  Stepanova@ppl.org.ua
 • Категорії
  ,

Громадянська журналістика стрімко розвивається і дуже часто дописи та новини від блогерів сприймаються нарівні з традиційною журналістикою. У цьому є як переваги так і певні ризики.

Не маючі злих намірів, через брак досвіду громадянські журналісти можуть поширювати неякісну інформацію або внаслідок маніпуляцій стати інструментом в дезінформації суспільства.

Саме тому метою цього проекту є підвищення якості громадянської журналістики в Україні, а серед основних задач — покращення рівня знань і навичок громадянських журналістів та створення всеукраїнської мережі для їх консультативної підтримки і обміну досвідом.

Серед активностей передбачено проведення серії цільових освітніх заходів, яка включатиме п’ять дводенних тренінгів, дванадцять вебінарів та річну програму стажування для 15-ти високомотивованих громадянських журналістів з різних регіонів країни. Крім того, учасники проекту матимуть можливість отримати юридичну допомогу в складних ситуаціях під час підготовки журналістських матеріалів. Юристи ППЛ будуть надавати консультації, допомагати складати документи, та відстоювати права громадянських журналістів в судах.

По завершенню в Києві відбудеться захід для тридцяти громадянських журналістів з різних куточків України, де вони зможуть поділитися інформацією і обмінятися досвідом.

Проект впроваджується за фінансової підтримки United Nations Democracy Fund (UNDEF)

 

Related Post

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних