Деталі проекту

Проект реалізується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Діяльність націлена на своєчасне та завчасне підвищення рівня знань молодих інтернет-журналістів (зі стажем до трьох років), працівників інтернет-ЗМІ та редакторів, щодо змісту, гарантій, механізмів реалізації та можливих обмежень прав під час виконання їх професійних обов’язків.

Завдання проекту:

1.Створити посібник «Правові основи поширення інформації в мережі Інтернет» з рекомендаціями (в т.ч. у вигляді інфографіки) щодо діяльності журналістів та редакторів Інтернет-ЗМІ.

2. Провести 6 семінарів-тренінгів та 6 вебінарів з питань правових основ для онлайн-ЗМІ.

3. Створити чат бота для Facebook Messenger, Viber та Telegram з функціями:

— допомога журналістам та редакторам інтернет-ЗМІ інструкціями та інфографікою у типових питаннях щодо змісту, гарантій, механізмів реалізації та можливих обмежень їх прав під час виконання професійних обов’язків. Не потрібно буде звертатися за допомогою до юриста, в залежності від обраної користувачем ситуації в якій він опинився, бот надасть відповідні інструкції та поради;

— сповіщення користувачів про актуальні та майбутні законодавчі зміни в сфері онлайн-ЗМІ та свободи слова в Інтернет;

— сповіщення користувачів про семінари, тренінги та інші освітні заходи, що буде проводити ППЛ для представників ЗМІ. Бот буде надсилати в чат посилання та новини про подібні заходи.

— за допомогою бота можна буде подати запит на консультацію або іншу юридичну допомогу та отримати відповідь від юриста ППЛ у мессенджер.

4.Провести інформаційну кампанію з поширення результатів проекту, інфо-, відеоматеріалів зроблених під час проекту з метою ще більшого розповсюдження знань серед журналістів і громадськості та привернення уваги до проблем в сфері Інтернет медіа та цифрових прав.


ПІДТРИМКА ПРОЕКТУ


ДОНОРИ100%
ЕКСПЕРТИ100%

Related Post

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних