Деталі проекту

 • За підтримки
  Стан інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів судової влади України. COUNCIL OF EUROPE
 • Назва проекту
  Стан інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів судової влади України.
 • Дата початку
  02/06/2017
 • Дата завершення
  10/10/2017
 • Контактна особа
  Олександра Степанова
  STEPANOVA@PPL.ORG.UA
 • Категорії
  ,
докладніше

У 2017 році громадська організація “Платформа прав людини” в рамках проекту з моніторингу діяльності органів державної влади проводить дослідження стану інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів судової влади України.

Дослідження відбувається за підтримки Офісу Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні».

Головна мета дослідження — покращити інформування громадськості про діяльність судової влади та створення умов для впровадження електронного врядування в Україні.

Завдання:

 • провести аналіз стану оприлюднення публічної інформації на сайтах Конституційного Суду України, Верховного Суду України та 42 апеляційних судів України, за результатами якого буде визначено рівень їх інформаційної відкритості;
 • скласти рейтинг інформаційної відкритості судів, веб-сайти яких підлягають дослідженню;
 • за результатами проведеного дослідження підготовити звіт для Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Державної судової адміністрації;
 • надати рекомендації представникам судів щодо покращення інформаційного наповнення веб-сайтів/сторінок.

 

Для проведення дослідження буде використовуватись «Методологія оцінки рівня забезпечення доступу до публічної інформації суб’єктами владних повноважень» (розділ “Методологія”), розроблена експертною групою на замовлення та під керівництвом Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, зокрема, розділ ІІІ цієї Методології.

Визначені в Методології орієнтовні Параметри для аналізу наповнення сайтів судів (розділ “Параметри”) актуалізовано станом на 1 червня 2017 року.

Моніторинг проводиться в рамках громадського контролю відповідно до частини 2 статті 17 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


ПІДТРИМКА ПРОЕКТУ


ДОНОРИ100%
ЕКСПЕРТИ100%

Related Post

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних