Деталі проекту

 • За підтримки
  Оцінка рівня забезпечення комунальними підприємствами м.Києва, Київської області, м.Харкова та Харківської області доступу до інформації про використання ними публічних коштів COUNCIL OF EUROPE
 • Назва проекту
  Оцінка рівня забезпечення комунальними підприємствами м.Києва, Київської області, м.Харкова та Харківської області доступу до інформації про використання ними публічних коштів
 • Дата початку
  02/06/2017
 • Дата завершення
  10/10/2017
 • Контактна особа
  Ганна Козак
  mpk@ppl.org.ua
 • Категорії
докладніше

Громадська організація “Платформа прав людини” розпочала моніторинг стану дотримання комунальними підприємствами м. Києва, Київської області, м. Харкова та Харківської області вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».

Дослідження відбувається в рамках проекту з моніторингу діяльності органів державної влади за підтримки проекту Офісу Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні».

Метою моніторингу є визначення кількісних і якісних характеристик поточного рівня інформаційної відкритості комунальних підприємств з питань використання публічних коштів відповідно до вимог чинного законодавства України.

Об’єктом дослідження є портал Є-Data в частині наповнення його, у встановленому чинним законодавством порядку, комунальними унітарними підприємствами, які знаходяться в управлінні органів місцевого самоврядування.

Предметом дослідження є визначення наявності на порталі Є-Data кабінетів комунальних підприємств та аналіз їх змісту на відповідність положенням нормативно-правових актів, які регулюють питання оприлюднення інформації про використання публічних коштів в мережі Інтернет та які встановлюють технічні, технологічні, програмні і лінгвістичні вимоги до такої інформації.

Для проведення дослідження буде використовуватись МЕТОДОЛОГІЯ ТА ПАРАМЕТРИ, розроблені експертною групою на замовлення та під керівництвом Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Результати моніторингу відповідно до умов проекту будуть надіслані до офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК ВИКОНАННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

5-30  червня 2017 року — збір інформації про КП м.Києва, Київської області, м.Харкова, Харківської області. Складання списків:

●  КП, які мають кабінети і розміщують в них інформацію;
●  КП, які мають кабінет, але в ньому відсутня інформація;
●  КП, які не мають кабінетів;

1-31 липня 2017 року — направлення листів до комунальних підприємств, які не мають кабінетів або не наповнили їх інформацією, про необхідність усунення цих недоліків. Моніторинг кабінетів КП, створених на веб-порталі Є-Data.

18 липня 2017 року — направлення інформації про КП, які не мають кабінетів та про КП, які мають кабінети, але не наповнюють їх інформацією Уповноваженому з прав людини.

1 серпня 2017 року — направлення попередніх результатів моніторингу КП, кабінети яких досліджувались для направлення зауважень.

1-13 серпня 2017 року — період комунікації з представниками КП, кабінети яких моніторились.

14-21 серпня 2017 року — визначення остаточних результатів моніторингу.

21-28 серпня 2017 року — підготовка звіту про результати моніторингу та направлення матеріалів до Уповноваженого з прав людини для включення їх до щорічної доповіді.

28 серпня — 20 вересня 2017 року — підготовка до презентації звіту про результати моніторингу.

28 вересня 2017 року — представлення результатів моніторингу на Конференції, організованій за участі ГО “Платформа прав людини”, для представників комунальних підприємств, журналістів та громадськості

Моніторинг проводиться в рамках громадського контролю відповідно до частини 2 статті 17 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


ПІДТРИМКА ПРОЕКТУ


ДОНОРИ100%

-->

Related Post

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних