Деталі проекту

 • За підтримки
  Моніторинг порушень цифрових прав в Україні Counterpart International
 • Назва проекту
  Моніторинг порушень цифрових прав в Україні
 • Дата початку
  01/04/2019
 • Дата завершення
  30/09/2019
 • Контактна особа
  Олександра Степанова
  STEPANOVA@PPL.ORG.UA
 • Категорії
  ,

З 2017 року спроби українського уряду мінімізувати зловживання Інтернетом призвели до появи низки законопроектів, спрямованих на протидію ворожій пропаганді та поширенню іншого незаконного контенту. Однак, більшість з них зазнали серйозної критики через порушення стандартів захисту прав людини і були відкликані  авторами чи направлені на доопрацювання. За п’ять років війни в Україні так і не вдалося розробити та прийняти закон, який би містив механізм протидії поширенню незаконного контенту та при цьому гарантував дотримання прав людини та основоположних свобод.

В той час як більшість громадських організацій зосереджені на відстеженні появи нових законопроектів, які несуть загрозу правам людини, та їх аналізі, випадки порушення цифрових прав, що трапляються в Україні вже зараз — поки немає відповідних законів, залишаються без належної уваги.

В 2018 році ГО «Платформа прав людини» за підтримки Counterpart International реалізує проект з моніторингу порушень прав людини онлайн. Моніторинг включатиме як відстеження порушень, так і їх юридичний аналіз.

Проект запровадить Барометр порушень цифрових прав, який допоможе розуміти що відбувається із дотриманням цифрових прав в Україні: скільки порушують, якого характеру порушення, а також, що зробити аби мінімізувати їх.

Related Post

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних