Деталі проекту

Проект «Доступ до публічної інформації для локальних громад» ставить за мету створити умови для використання інструментів civic tech в галузі доступу до публічної інформації у мешканцями локальних громадах і, таким чином, сприяти вирішенню місцевих проблем в новоутворених ОТГ.

Він передбачає розбудову онлайн-інструменту Доступ до правди (dostup.pravda.com.ua) для зручного та безкоштовного отримання доступу до публічної інформації за посередництвом платформи Доступ до правди, зокрема актуалізацію та розширення онлайн-бази розпорядників публічної інформації локального рівня.

Для популяризації інструменту серед мешканців ОТГ команда реалізує інформаційну кампанію та проведе серію навчальних вебінарів для представників локальних організацій громадянського суспільства (ОГС), аби популяризувати серед них використання запитів на публічну інформацію як один із найдієвіших та найрезультативніших способів взаємодії з місцевою владою.

Очікується, що проєкт допоможе не лише активізувати місцеві ініціативи для здійснення громадського моніторингу бюджетних витрат і налагодити якіснішу комунікацію між громадськістю та владою, але у в довгостроковій перспективі сприятиме підвищенню прозорості та підзвітності влади та підвищенню якості послуг, що надаються за кошти платників податків.

Проєкт реалізується за грантової допомоги «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Європейським Союзом.

Related Post

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних