ГО “ПЛАТФОРМА ПРАВ ЛЮДИНИ” (ППЛ)

ППЛ - зареєстрована у 2016 році неприбуткова організація, яка об’єднала експертів з великим досвідом роботи та високим рівнем експертиз у неурядовому секторі.


Наша місія - розвиток та становлення громадянського суспільства через забезпечення стандартів прав людини.


Ми прагнемо - захистити та розвивати права і свободи людини, сприяти становленню вільних та професійних ЗМІ, реалізувати освітнью та просвітницьку діяльность для сприяння встановленню демократичного, громадянського суспільства в Україні.


Наш головний ресурс - це люди. Щирі, віддані ідеї прав людини, професійні та відповідальні.

Також нас підтримує мережа досвідчених юристів та адвокатів з 15-ти обласних центрів, які працюють в сфері прав людини і охоплюють всю територію України.Наші плани: підтримка існуючих напрямків діяльності та розвиток нових із впровадженням сучасних, ефективних ідей в сфері прав людини, залученням нових партнерів, організацій та людей до їх реалізації.


Нові напрямки, які ми плануємо розвивати:


 • навчання уразливих до тиску з боку влади груп щодо захисту своїх прав (журналісти, ЗМІ, національні меншини тощо);

 • підтримка постійної роботи мережі юристів з прав людини для захисту інтересів цільових груп в масштабах України (надання юридичних консультацій, захист у судах України та Європейському суді з прав людини);

 • розробка та поширення методичних матеріалів (посібників, шаблонів, інструкцій тощо), впровадження онлайн сервісів;

 • моніторинг веб-сайтів центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, судів, підприємств, установ, організацій, в тому числі місцевих рад і адміністрацій, вищих навчальних закладів на предмет оприлюднення відкритої публічної інформації, передбаченої законодавством України, що дозволяє громадянам здійснювати контроль за діяльністю влади, активно впливати на суспільне життя та протидіяти корупції.

 • створення IT продуктів для розвитку та реалізації прав людини в Україні. Розробка програмних рішень для поліпшення прозорості влади, електронної демократії та інформаційної безпеки країни.

 • Отримати юридичну допомогу

  Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

  ID Вашої заявки:

  Перевірити статус можна за посиланням

  * щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
  * обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних