А ви будуєте плани на наступний рік?)

Друзі, яким би важким і виснажливим не був для нас рік, що минає, давайте слідувати святковим традиціям і планувати рік наступний. Віримо, він буде для нас роком української перемоги, відновлення та особистого розвитку. Тож запрошуємо вас провести 2023 рік з нами!

Школа громадянської журналістики оголошує початок навчально-менторського проєкту зі стажування на сайті «Доступ до правди». 

Так-так, це той самий проєкт, який ми започаткували рік тому, але через повномасштабну війну не встигли реалізувати. Але, як бачите, – все налагоджується) 

Під час стажування ви не тільки прокачаєте журналістські скіли, а й під керівництвом менторів підготуєте власне журналістське розслідування. Юристи допоможуть розібратися у правових аспектах журналістської роботи, а редактори підкажуть, як то все творчо і фахово подати. Підготовані вами матеріали будуть опубліковані на сайті «Доступ до правди». 

Ну що – ви з нами? Тоді заповніть форму для реєстрації, опишіть і обґрунтуйте ідею майбутнього розслідування, і можливо саме вона запалить у вас зірку української громадянської журналістики. 

Крайній термін подачі заявок — 28 лютого 2023 року.

Успіхів!

Навчально-тренінгова програма втілюється в рамках проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», що став можливим за підтримки Фонду демократії ООН.

Made possible through support from the UN Democracy Fund.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних