Міжнародна організація MLDI на своєму сайті представила ГО «Платформа прав людини» як свого нового партнера. У розширеному інтерв’ю проектний менеджер ГО «Платформа прав людини» Олександра Степанова розповіла про діяльність організації, проблеми прав людини в Україні та про те, як експерти ППЛ вирішують їх.

«Хоча наш головний офіс знаходиться в Києві, ми швидко розвиваємося, і вже цього року ми запустили регіональний офіс у Херсоні і розглядаємо ще два запити щодо створення регіональних офісів у Чернігові та Івано-Франківську. У майбутньому ми сподіваємось бути загальноукраїнським експертним співтовариством, представленим у кожному регіоні України», — розповіла Олександра Степанова.

Вона зазначила, що за фінансової підтримки MLDI громадська організація здійснює проект «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні», спрямований на забезпечення свободи слова в Україні і підтримку незалежності журналістів та ЗМІ шляхом надання високоякісної правової допомоги.

«Ми маємо дійсно сильну мережу юристів, яка охоплює всі регіони України, що дозволяє оперативно та ефективно надавати правову допомогу журналістам та засобам масової інформації. Крім того, ми не обмежені певними видами діяльності і відкриті для співпраці з усіма людьми, які не байдужі до проблем, що виникають у сфері прав людини. Ми налаштовані на вирішення широкого спектру порушень прав людини в Україні», — підкреслила експерт.

 

 

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних