Реєстрація і подальша діяльність будь-якої неприбуткової організації починається із ідеї її створення. Про це розповіла на першому вебінарі для громадських активістів експерт ГО «Платформа прав людини» Ольга Карпенко-Вдовенко. Досвідчений юрист зазначила, перш ніж зареєструвати організацію, потрібно визначитись із направленістю її діяльності.

«Якщо вашою метою є об’єднання заради захисту прав, то для вас буде краще створити громадську організацію. Якщо ви прагнете акумулювати матеріальні ресурси та спрямовувати їх на благодійні цілі, то для вас буде краще зареєструвати благодійну організацію. Від цього залежить, які документи потрібні для реєстрації», — підкреслила Ольга Карпенко-Вдовенко.

В онлайн-тренінгу на тему «Неурядова громадська організація. Від ідеї створення до ефективної діяльності» взяли участь близько 40 учасників, а запис подивились вже більше 150 чоловік.

Протягом півтори години в прямому ефірі Ольга Карпенко-Вдовенко розповіла про те, як обрати структуру організації, які документи потрібні, щоб зареєструвати організацію з першого разу, чи потрібно платити за реєстрацію, як звітувати після державної реєстрації організації тощо. Також вона відповіла на запитання учасників вебінару.

Другий онлайн-тренінг на заявлену тему пройде 2 листопада, де експерт також надасть відповіді на запитання учасників вебінару. Зареєструватися можна за цим посиланням.

Ольга Карпенко-Вдовенко зазначила, що експерти ГО «Платформа прав людини» проводитимуть низку подібних вебінарів і надалі.

«Ми плануємо проведення наступних вебінарів щодо діяльності неурядових громадських організацій. Будемо залучати спеціалістів з оподаткування, бухгалтерського обліку тощо. Крім того, «Платформа прав людини» проводитиме вебінари, які стосуються юридичної та фізичної безпеки журналістів. Таким чином надаватимемо консультації і в онлайн-режимі», — повідомила Ольга Карпенко-Вдовенко.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних