Якщо ви зіткнулися з порушення вашого права на доступ або не знаєте чи маєте право запитувати ту чи іншу інформацію, або не впевнені в правильності складання запиту на інформацію, та багато інших “або”.

Запитайте юристів ППЛ!

Громадська організація “Платформа прав людини”, яка має розгалужену мережу юристів по всій Україні,  оголошує про можливість для громадянських журналістів отримати правову допомогу з доступу до публічної інформації.

Адвокати і юристи ППЛ будуть надавати юридичні консультації з доступу, допомогу у складанні документів, а також захищати право громадянських журналістів на доступ в десяти стратегічних судових справах.

Щоб отримати допомогу, потрібно натиснути на віджет “Отримати юридичну допомогу” на сайті організації, заповнити необхідні поля і додати копії документів.

Консультування та судовий супровід є  безкоштовними і надається в межах проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», що впроваджується за фінансової підтримки United Nations Democracy Fund (UNDEF).

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних