21 вересня 2022 року запрошуємо вас приєднатися до онлайн зустрічі з медіаюристами і подискутувати на тему “Виклики свободі слова під час війни в Україні”. Розпочинаємо  о 10:00. 

Формат наших зустрічей — ви запитуєте, юристи відповідають. Тобто, це  можливість наживо поспілкуватися з практикуючими у сфері медіа юристами і адвокатами, поділитися своїм досвідом з колегами і отримати відповіді на свої запитання.   

Ба більше, ви можете поставити своє запитання заздалегідь — під час реєстрації, тоді ми зможемо підготувати для вас більш вичерпну відповідь.

Щоб отримати запрошення на подію, необхідно зареєструватися за посиланням.

Кінцевий термін для реєстрації 20.09.2022, 09:00

21 вересня на ваші запитання будуть відповідати:

Євген Воробйов медіа-юрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що включає досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”

Микола Гринишак, медіа-юрист, адвокат. Займається правозахисною діяльністю з 2006 року (приватна юридична практика). Понад 15 років успішно надає правову допомогу журналістам та ЗМІ в цивільних, кримінальних та адміністративних справах.

Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій з 2002 року.

Людмила Опришко, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Олександр Бурмагін, медіаексперт. Більше 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних