Долучайтеся до заходу 3 листопада!

Продовжуючи тему права на доступ до публічної інформації під час війни, запрошуємо вас на нашу наступну онлайн зустріч з медіаюристами, яку ми присвячуємо саме цій проблематиці. Адже, за вісім місяців війни в країні тема Доступу займає одну з лідируючих позицій серед питань, які отримують юристи і адвокати ППЛ. Не завжди легітимні відмови у доступі, затягування строків, закриті реєстри, неопублікована інформація на сайті — все це чинить справжні перешкоди у отримані офіційної інформації від влади, а отже, і прозорість їх діяльності стає дедалі туманнішою.  .

Ми знов очікуємо, що зможемо поставити запитання і подискутувати на тему Доступу з представниками Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. 

На жаль, через тривалу повітряну тривогу, представники Офісу не змогли доєднатися до нашої попередньої зустрічі. Ми сподіваємося, що 3 листопада нічого не завадить. .

Зустріч відбудеться 03 листопада з 9:30 до 11:30.

Як завжди, ви можете поставити свої запитання заздалегідь — під час реєстрації, або вже безпосередньо під час зустрічі.

Зареєструватися на зустріч: https://forms.gle/xh8V7yqDR6pQRx938 

Кінцевий термін для реєстрації 01 листопада, 12:00.

З основними тезами попередньої зустрічі ви можете ознайомитися на нашому сайті.

У заході візьмуть участь:

Представники Уповноваженого Верховної Ради  з прав людини (інформація уточнюється).

Євген Воробйов, медіа-юрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що включає досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”.

Микола Гринишак, медіа-юрист, адвокат. Займається правозахисною діяльністю з 2006 року (приватна юридична практика). Понад 15 років успішно надає правову допомогу журналістам та ЗМІ в цивільних, кримінальних та адміністративних справах.

Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій з 2002 року.

Олександр Бурмагін, медіаексперт. Більше 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних