Експерт ГО «Платформа прав людини» Олександр Бурмагін став викладачем он-лайн курсу «Права людини в дії» Відкритого Університету Майдану (ВУМ).

Дистанційний курс «Права людини в дії» стартував у вересні цього року. Включає більше 20 занять від провідних експертів юридичної галузі. По закінченню навчання всі слухачі отримують сертифікати ВУМ з правової освіти. Під час навчання всі бажаючі можуть дізнатись про права людини, відкрити для себе правові стандарти, пізнати цінності, закладені в основі міжнародної системи прав людини, зрозуміти значення прав людини в трансформації сучасної України та долучитися до їх практичного застосування.

Одним із викладачів он-лайн курсу став медіаюрист та виконавчий директор ГО «Платформа прав людини» Олександр Бурмагін. Він розповів про важливість захисту в Україні свободи слова, становлення незалежних та професійних ЗМІ, захист журналістів під час виконання ними професійних обов’язків.
За перші 2 місяці проведення проекту більше 500 українців стали слухачами он-лайн курсу, а 163 – випускниками ВУМ з правової освіти. Також за цей час співавтори дистанційного курсу отримали тільки позитивні відгуки. Зокрема, випускники ділилися тим, що під час навчання відкрили для себе правові стандарти.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних