Кожен злочин проти журналістів не можна спускати на гальма, аби унеможливити їхнє повторення. На цьому наголосив медіаюрист, виконавчий директор ГО «Платформа прав людини» Олександр Бурмагін під час дискусії «Безпека журналістів: Базовий стандарт вільних медіа».

За круглим столом представники регіональних ЗМІ говорили про журналістську солідарність, ефективний захист прав журналістів та боротьбу із системною безкарністю. Захід проводився спільно з Національною спілкою журналістів України та Офісу Представника ОБСЄ з питань свободи медіа.

«Безкарність за вбивства, агресію та знищення майна журналістів, нажаль, є сьогодні актуальною проблемою для України. Платформа прав людини разом з регіональними партнерами адвокатами розпочинає надання правової допомоги постраждалим від нападів журналістам. Сподіваємось, що фахова юридична допомога і підсилення громадського контролю за цими справами змусять запрацювати державну машину і нападники отримуватимуть належні судові вироки», — зазначив Олександр Бурмагін.

Нагадаємо, ГО «Платформа прав людини» реалізовує проект, який передбачає супровід інтересів журналістів в цивільних, адміністративних та кримінальних судових справах.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних