За підтримки медіа-юриста ППЛ Людмили Опришко редактор з Сумщини виграв черговий судовий процес і продовжує боротись за участь в роздержавленні з якого його свавільно викинула влада. Поліцію зобов’язано почати карне провадження за невиконання місцевою радою судового рішення про негайне поновлення його на посаді.

Зленко Павло Анатолійович тривалий час працював редактором комунального підприємства Тростянецької районної ради Сумської області «Редакція газети «Новини Тростянеччини». Рік назад його звільнили з роботи і займаної посади. Проте, суд таке рішення Тростянецької районної ради скасував і прийняв рішення про його негайне поновлення на роботі. В серпні 2016 року було відкрито відповідне виконавче провадження і боржнику встановлено строк його виконання – негайно.

Проте, за вісім місяців це рішення так і не було виконане, оскільки чиновники Тростянецької районної ради його саботують.

Це спонукало редактора звернутись до органів Національної поліції із заявою про злочин – умисне невиконання рішення суду (стаття 382 КК України). Проте, як воно нерідко буває, місцева поліція розглянула його заяву в порядку Закону України «Про звернення громадян», не побачивши наявності ознак жодного злочину.

«Відповідно, у нас залишався лише один шлях – це звернення до суду», – розповідає адвокат, медіа-юрист ГО «Платформа прав людини» Людмила Опришко. «Ми подали скаргу – і виграли! Суд визнав дії поліції незаконними і зобов’язав Головне Управління Національної поліції в Сумській області внести заяву Зленка П.А. до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відповідно, кримінальному провадженню у зв’язку з невиконанням рішення суду бути! Тепер важливо, що б слідчі сумлінно розслідували цю справу. А ми будемо і надалі це контролювати», – зазначила пані Людмила.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних