Нам 5 років, друзі! Саме 29 грудня у 2016-му році невелика команда, об’єднана спільними ідеями та цінностями, побачила запис в реєстрі юридичних осіб – Громадська організація «Платформа прав людини». Вже у першому році життя ми стали партнерами відомої у світі юридичним захистом свободи вираження поглядів Media Legal Defense Initiative (зараз Media Defense), почали експертну співпрацю з Офісом Ради Європи в Україні та до нас приєдналась Леся Ганжа та чудова команда «Доступ до правди»… 5 років промайнуло, як 5 днівJ Позаду 15 успішно реалізованих проєктів, безліч різноманітних заходів, аналітик та постійний захист журналістів/медіа в судах. Сьогодні ППЛ – це 7 поточних проєктів і 6 обласних осередків, участь в коаліціях з іншими ГО і заснування з колегами коаліції «За вільний Інтернет», законопроєктна робота, активна і професійна мережа, яка охоплює майже всі регіони, наших друзів медіа-юристів та адвокатів – захисників медіа. Маємо честь мати таких партнерів і друзів, як Media Defense, Офіс Ради Європи в Україні, Freedom House в Україні, Американська асоціація юристів Ініціатива з верховенства права (ABA ROLI Ukraine) та величезну кількість партнерів на національному рівні. Всіх важко перелічитиJ Вдячні всім за багаторічне партнерство, підтримку та спільні дії у сфері захисту прав людини!

Звісно, що за 5 років команда ППЛ збільшилась в рази і процес її формування триває постійно. І, так сталось, що наш перший ювілей – це і привід представити та познайомити вас, друзі, із новою виконавчою директоркою організації – Олександрою СтепановоюJ Саме вона замінила на цій посаді Олександра Бурмагіна, якого парламент нещодавно делегував до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Олександра з ППЛ із самого початку і успішно керувала виконанням більшості проєктів. Переконані, таку ж саму ефективність вона продемонструє і в управлінні організацієюJ Нам 5, друзі! І це перші 5, оскільки викликів у сфері прав людини тільки більшає, і, їх вирішення потребуватиме ще більше роботи та зусиль – наших, ваших та спільних.

З прийдешніми святами! Всім світлих, яскравих та позитивних днів і мирного неба Україні!    

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних