Експерт ГО «Платформа прав людини» Ольга Вдовенко взяла участь в обговоренні проблем та перспектив реалізації реформи політичних фінансів.


Учасники круглого столу розглядали проблеми, пов’язані з недотриманням законодавчих норм під час фінансування політичних партій, невизначеним цільовим використанням державних коштів та недосконалим порядком звітності політичних партій щодо використання ними коштів та майна.
Ольга Вдовенко зауважила, що найгострішою проблемою є те, що реформу почали, але не до кінця встановили чіткі і зрозумілі правила щодо того, на що повинні політичні партії витрачати кошти, які отримали з державного бюджету.


«Розроблені НАЗК рекомендації щодо застосування Закону Про політичні партії в Україні в частині фінансування політичних партій є недосконалими та потребують доопрацювання, а розроблені форми звітів є нелогічними і дуже великими за об’ємом. Під час дискусії ми дійшли висновку, що НАЗК потрібно розробити підзаконні акти, які конкретизують та роз’яснюють норми закону. Крім того, потрібно розробити електронну форму звіту, щоб суттєво спростити механізм звітності політичних партій», — зауважила юрист ГО «Платформа прав людини».

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних