Проєкт«Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні», Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, Платформа прав людини і Центр демократії та верховенства права організовують круглий стіл щодо ефективності наглядового органу  у сфері доступу до публічної інформації.

Мета круглого столу – обговорення проєкту Закону України «Про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації», зокрема положень щодо незалежного наглядового органу у сфері доступу до публічної інформації.  

Зокрема, під час круглого столу експерти розглянуть такі питання:

 • Незалежність наглядового органу у сфері доступу до публічної інформації та захисту персональних даних в Україні. Взаємодія з іншими державними органами.
 • Повноваження і процедури наглядового органу у сфері доступу до публічної інформації та захисту персональних даних в Україні.
 • Стандарти щодо незалежності наглядового органу у сфері доступу до публічної інформації та захисту персональних даних. Досвід та уроки інших країн.

Серед спікерів:

 • Тарас Тарасенко, голова підкомітету з питань прав людини Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин;
 • Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України (Tbc);
 • Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації з розвитку публічних послуг (tbc);
 • Стен Ньорлов, голова Офісу Ради Європи в Україні;
 • ХеленДарбішир (HelenDarbishire), виконавча директорка Access Info Europe;
 • Віта Володовська, виконавча директорка ГО «Лабораторія цифрової безпеки»;
 • Віктор Барвіцький, представник Уповноваженого з дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України;
 • Тетяна Олексіюк,  експертка з доступу до публічної інформації;
 • Людмила Опришко, медіаюристка ГО “Платформа прав людини”.

Модератор круглого столу – Ігор Розкладай, заступник директора Центра демократії та верховенства права.

Запрошуємо до участі представників та представниць медіа, громадянського суспільства, державних органів та міжнародних організацій і представництв, а також адвокатів, правників та суддів.

Захід відбуватиметься офлайн із онлайн-трансляцією.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням до 12:00 22 лютого. Підтвердження участі буде надіслано електронним листом разом із програмою та посиланням на захід.

З будь-яких запитань звертайтеся за адресою: liliia.apostolova@coe.int.

Проєкт «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» має на меті зміцнити роль медіа, їхню свободу та безпеку, а також суспільного мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в українському суспільстві.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних