Обговорення та пошук рішень проблем висвітлення журналістами виборчого процесу, відбудеться під час міжнародної конференції «Свобода вираження поглядів та виборчий процес в Україні: Старі та нові виклики». Медіаюрист, виконавчий директор ГО «Платформа прав людини» Олександр Бурмагін виступатиме в ролі модератора однієї з панелей на заході, який відбудеться 30 листопада 2017 року у Києві.

Організаторами конференції є Офіс Ради Європи в Україні — Київ в межах проектів «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» і «Реформа виборчої практики в Україні», а також проекту «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах спільної програми Ради Європи та Євросоюзу «Партнерство заради належного врядування». Національними партнерами конференції є Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення, Центральна виборча комісія та Комітет Верховная рада з питань свободи слова та інформаційної політики.

Метою заходу є обговорення питань законодавчого регулювання при висвітленні виборів засобами масової інформації, ролі інтернету та соціальних медіа у передвиборних кампаніях, проблем фейкових новин та забезпечення неупередженого висвітлення виборчого процесу, вільного від зовнішнього втручання.

 

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних