Л. Опришко: Від спільної роботи офісу Омбудсмена та громадськості залежить рівень захисту прав людини в Україні

Адвокат та медіа-юрист ГО «Платформа прав людини» Людмила Опришко на запрошення офісу Омбудсмена в Україні відвідала конференцію, на якій експерти міжнародних організацій презентували пропозиції щодо покращення законодавства з врегулювання діяльності Уповноваженого з прав людини.
Експерти звернули увагу на необхідність впровадження в законодавство України спеціальної процедури розгляду звернень громадян Уповноваженим з прав людини, посилення адміністративних процедур та участі в законотворчій діяльності. Запропоновано низку рекомендацій, спрямованих на покращення діяльності офісу Омбудсмена.«Варто відзначити, що всі ці важливі питання обговорюються за участі представників громадських організацій, адже від спільної роботи офісу Омбудсмена та громадськості залежить рівень захисту прав людини нашій країні», — зазначила експерт ГО «Платформа прав людини» Людмила Опришко.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних