Експерти ГО «Платформа прав людини» готові надавати безкоштовну юридичну допомогу всім журналістам, які постраждали під час виконання своїх професійних обов’язків. На цьому наголосив медіаюрист та виконавчий директор громадської організації Олександр Бурмагін під час громадських слухань з питань безпеки журналістів, які відбулись вперше в Україні.

Захід організований партнерами «Платформи прав людини» Національною спілкою журналістів України до Міжнародного дня боротьби з безкарністю за злочини проти журналістів.

«Наша організація зробить все, щоб жертви нападів отримали якісний і безкоштовний юридичний супровід, а при саботажі з боку правоохоронних органів і судів в таких справах – не менш ефективне представництво в європейському суді з прав людини», — зазначив Олександр Бурмагін.

За результатами громадських слухань журналісти висунули кілька вимог. Зокрема, від Верховної Ради представники ЗМІ вимагають ввести посаду уповноваженого з питань свободи слова та безпеки журналістів, а також провести парламентські слухання з цього ж питання.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних