Громадська організація «Платформа прав людини» отримала статус учасниці коаліції «Реанімаційний Пакет Реформ».

Відповідне рішення прийняла Рада РПР 21 вересня. У співпраці з РПР експерти ГО «Платформа прав людини» активно долучатимуться до впровадження системних державотворчих змін, сприятимуть громадським організаціям та фахівцям, що працюють в експертних групах у просуванні реформ в межах узгоджених пріоритетів, надаючи фахову експертизу. Також отримають підтримку в організації заходів, матимуть можливість доступу до інформації та комунікації з провідними всеукраїнськими і міжнародними організаціями та братимуть участь у розробці законопроектів.

«Ми дякуємо за довіру експертному товариству РПР. Це ще одна сходинка вгору для нашої організації і додатковий ресурс в скарбничку спільних дій щодо реформування нашої країни. На старті наші експерти активно працюватимуть в напрямках виборчої і медійної реформ. Згодом, впевнений, точок дотику для співпраці стане значно більше», — наголосив виконавчий директор ГО «Платформа прав людини» Олександр Бурмагін.

Реанімаційний Пакет Реформ – це найбільше об’єднання неурядових організацій та експертів в Україні, які займаються розробкою, просуванням та контролем над реалізацією реформ. РПР функціонує як координаційний центр для 83 громадських організацій і кількість учасників платформи постійно зростає.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних