ГО «Платформа прав людини» створює свої експертні осередки по всій країні. Громадська організація вже відкрила перший філіал у Херсоні, незабаром відкриття експертних осередків в інших областях. Авторитетні юристи на місцях зможуть надавати консультації, давати оцінку чи рекомендації місцевим органам самоврядування щодо нормативних актів, брати участь у процесі реформування комунальних газет, надавати регіональним ЗМІ юридичний супровід, представляти інтереси журналістів у судових справах на місцях в рамках проектів ППЛ.

На сьогодні важливо створювати та консолідувати експертну громадськість для розвитку і становлення громадянського суспільства через забезпечення стандартів прав людини.

Перший наш осередок у Херсоні очолить професійний та досвідчений юрист, експерт з питань реформування місцевого самоврядування, механізмів демократії участі та виборчого законодавства Олександр Токаленко.
Він є керівником програм багатьох громадських об’єднань. Також автор та співрозробник багатьох місцевих нормативних актів, член громадських рад при органах влади та органах місцевого самоврядування.

Ми прагнемо захистити права і свободи людини, сприяти становленню вільних та професійних ЗМІ, реалізувати просвітницьку діяльність для сприяння встановленню демократичного суспільства в Україні.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних