Права людини, їх дотримання та реалізація – це ознака справжньої демократичної, розвиненої та економічно стійкої країни. Права людини є тим безмежним «енергетичним ресурсом» якого немає у тоталітарних та диктаторських режимах.

Внаслідок широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну та запровадження правового режиму воєнного стану перед системою прав людини постала низка юридичних викликів.

Як потрібно забезпечувати та реалізовувати права людини в умовах воєнного стану? – це найперше питання, яке постало перед багатьма працівниками органів влади та громадянами.

З метою реагування на ці виклики Платформа прав людини спільно з Центр з доступу до інформації за підтримки ПРООН в Україні напрацьовано Довідник із громадянських (особистих), політичних та інших прав людини в умовах воєнного стану.

Сьогодні відбулась презентація Довідника для працівників Секретаріату Уповноваженого та регіональних координаторів взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини. 

Під час заходу, обговорено особливості використання та застосування Довідника, а також найболючіші питання сфери правозастосування.

Публікація стане в нагоді кожному, хто не знає, як реалізувати свої права в умовах дії правового режиму воєнного стану, правозахисникам, представникам громадських організацій, працівникам органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також усім іншим, кого цікавлять питання реалізації та дотримання прав людини.Ознайомитись із рекомендаціями, що викладені у Довіднику можна за посиланням

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних