В Україні стартує передвиборча кампанія на пост президента.

І дуже важливу роль в цей період відіграють ЗМІ.

Саме тому, громадська організація “ Платформа прав людини” запрошує журналістів, редакторів та представників медіа до участі у одноденному безкоштовному семінарі «Право на свободу вираження та особливості його реалізації під час виборів»

У вас буде можливість поспілкуватися та отримати відповіді на важливі питання від   медіа-експертів Liudmyla Opryshko та Олександр Бурмагін (Oleksandr Burmahin) !

———————————-

РЕЄСТРУЙТЕСЬ

вже зараз за цим гіперпосиланням

————————————

Питання, що будуть розглядатися на семінарі:

Міжнародні та національні стандарти в галузі свободи слова під час виборів. Статус Інтернет-ЗМІ. Права та обов’язки журналістів.

Свобода слова та право на приватність. Особливості збору та поширення інформації про приватне та особисте життя політиків під час виборчих кампаній.

Інформаційне забезпечення виборів та агітація. В чому різниця?

————————————————

місце проведення м.Київ (про локацію буде повідомлено додатково)

————————————————

РЕЄСТРУЙТЕСЬ

вже зараз за цим гіперпосиланням

Початок семінару о 10:00, закінчення 17:00.

На вас чекає багато цікавої інформації.

Витрати на проїзд до місця проведення семінару буде компенсовано відібраним на конкурсній основі учасникам.

=============================

Докладніше про експертів:

Олександр Бурмагін (Oleksandr Burmahin), медіаюрист, медіатренер ГО «Платформа прав людини», експерт Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія) Ради Європи, член Незалежної медійної ради, експерт груп «Медіареформа» та «Реформа виборчого законодавства» Реанімаційного пакету реформ. З січня 2007 року – сертифікований Програмою правового захисту та освіти ЗМІ IREX U-Media тренер з тем, пов’язаних зі свободою вираження поглядів (проведено понад 140 семінарів і тренінгів). Надає численні консультації журналістам, проводить допублікаційні експертизи, представляє інтереси медіа в судах України та Європейському суді з прав людини. Успішно провів, зокрема, справу за позовом до журналу «Бізнес» та інших про стягнення 46 млн гривень моральної шкоди, справу за позовом до газети «Комерсант» про спростування інформації щодо причетності заступника міністра транспорту до судна «Фаїна», за 5 позовами голови Апеляційного суду Херсонської області до 3-х друкованих видань області про спростування недостовірної інформації та стягнення загалом 200 тисяч моральної шкоди та інші. Співавтор 9-ти методичних видань для журналістів.

==========================================

Людмила Опришко, адвокат, медіаюрист, медіаексперт і медіатренер ГО «Платформа прав людини». Має понад 25-річний досвід адвокатської роботи, співпрацювала із Бюро з прав людини Спілки адвокатів України, Програмою правового захисту та освіти ЗМІ IREX ProMedia та U-Media, а в теперішній час бере участь у реалізації проектів Ради Європи та координатора проектів ОБСЄ в Україні та інших організацій. Надає численні консультації журналістам, проводить допублікаційні експертизи, представляє інтереси медіа в судах України та Європейському суді з прав людини. Успішно представляла в Європейському суді заявників, зокрема, у справах: «Газета «Україна-Центр» проти України», «Редакція газети «Правое дело» та Штекель проти України», та інших. Як медіатренер бере участь у проведенні численних семінарів та вебінарів для журналістів, суддів, працівників поліції. Співавтор посібників “Основи судової журналістики” (2016), “Юридичні аспекти реформування державних і комунальних ЗМІ” (2017).

————————————

Програма заходу

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних