Бажаєте доповнити портфоліо якісним журналістським розслідуванням і ще й отримати за це гроші? Тоді швидше реєструйтеся на участь у Школі громадянської журналістики з можливістю пройти оплачуване стажування на сайті «Доступ до правди».   

Учасники й учасниці проєкту, які під час навчання у Школі підготують власні матеріали, отримають 50 доларів стипендії

Пройти стажування на сайті «Доступ до правди» можуть всі, кому цікаво працювати з інформацією, докопуватися до правди та поширювати її. Вік, освіта та досвід роботи неважливі. Головне – ідея розслідування, яка би запалювала вас під час навчання та була би актуальною для людей.      

Протягом усього періоду стажування вас будуть підтримувати ментори та менторки: медіаюристи «Платформи прав людини» Ольга Вдовенко, Микола Гринишак та Євген Воробйов, а також партнери ППЛ – медіаексперти і медійники Леся Ганжа, Отар Довженко, Інна Гадзинська та Олексій Кабанов. Юристи допоможуть розібратися у правових аспектах розслідувальної журналістики, а редактори підкажуть, як це все творчо та фахово подати. 

Реєстрація на участь у проєкті триває до 28 лютого. А стажування розпочнеться 1 квітня. 

Навчально-тренінгова програма втілюється в рамках проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», що став можливим за підтримки Фонду демократії ООН.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ

Залишити свій коментар

*

*

Отримати юридичну допомогу

Ваше звернення прийнято і буде оброблено протягом 24 годин. Всього найкращого!

ID Вашої заявки:

Перевірити статус можна за посиланням

* щоб додати кілька файлів - виділіть їх всі разом і натисніть додати (відкрити). По одному файли не прикріпляються!
* обов'язково прикріпіть документи, якщо справа - захист в суді або допублікаційна експертиза Натиснувши кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних